Znaleziono 22 wyniki

autor: Frozzer
wt cze 24, 2008 10:32 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 24372

Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se

Czy zacisk łączący dolny i górny wysięgnik masz skierowany do dołu czy do góry?

Pozdrawiam,
Grzechutor

zacisk miałem cały czas skierowany do góry - teraz sprawdziłem jak to by było, jakby wsadziło się tyczkę zaciskiem do dołu - no i EUREKA !!! tyczka wchodzi o jakieś 3 cm głębiej i siedzi ...
autor: Frozzer
pt maja 23, 2008 6:52 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 24372

Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se

u mnie z kolei zatrzask dolnego wysięgnika trzyma bardzo mocno - zato górny prawie w ogóle nie trzyma.
no ale widze, ze ten typ tak ma i patent z taśmą jest wskazany :)
autor: Frozzer
czw maja 22, 2008 7:30 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 24372

Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se

dlatego nawet przez mysl mi nie przeszlo reklamowanie wykrywacza
zadalem pytanie na forum tylko dlatego - ze w moim przypadku albo elementy byly niespasowane od poczatku, albo zuzyly sie ekstremalnie szybko - i chcialem poznac opinie innych uzytkownikow ex se :)
autor: Frozzer
czw maja 22, 2008 1:15 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 24372

Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se

kurcze, tego nie wiem
mam go jako drugi wlasciciel, poprzedni po kupnie nie spodziewal sie tego, ze jego kregoslup nie wytrzyma takiego ciezaru i po 2 tygodniach od zakupu ja go od niego odkupilem
ale wygladal na nowy, folia na wyswietlaczu etc.
autor: Frozzer
czw maja 22, 2008 7:12 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 24372

Re: "wylatająca" tyczka w explorerze se

Nie bardzo rozumiem, historia jest taka, ze sprzet zostal kupiony w polsce w vikingu rok temu i byl uzytkowany zgodnie ze zdrowym rozsadkiem oraz z dbaloscia. Wkoncu nie mala kase kosztowal. A problem ten sie pojawil w sumie po 1mcu od kupna. Gdzies juz czytalem ze sa problemy z zatrzaskami i ...
autor: Frozzer
śr maja 21, 2008 7:13 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 24372

"wylatająca" tyczka w explorerze se

witam
chciałbym zapytać - czy tylko ja mam taki problem. Otoż w moim explorerze od nowości najprawdopodobniej zatrzask trzymający tyczkę z sondą przy elektronice był zbyt słaby. A może to tyczka była zbyt wąska, gdyż podczas przemiatania po 10-15 min. muszę wsuwać ją spowrotem do gniazda. Niestety ...
autor: Frozzer
pn mar 24, 2008 3:52 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab Explorer i złoto
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 22647

Re: Minelab Explorer i złoto

ja ostatnimi czasy spedzilem pare dni na poletku i szkolilem sie w obsludze mojego SE

czulosc mialem na 31 czyli prawie max
i iron mask na "30" czyli o jeden mniej niz all metal

i pare razy mialem sytuacje, ze sygnal byl powtarzajacy sie, lamliwy ale dzwonil nisko tak jak na stal, tylko co ...
autor: Frozzer
pn mar 24, 2008 10:10 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab Explorer i złoto
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 22647

Re: Minelab Explorer i złoto

ja mam pytanie, jak byl ustawiony wykrywacz?
jak mniemam czulosc na max, dyskrminacja na 0
?

jak sygnalizowal wykrywacz znalezienie takiej monetki ?
czy to byl jakis wyrazny dziek, czy raczej przypadkowe pierdniecia :)

interesuje mnie to bo caly czas ucze sie kozystac z M. SE
autor: Frozzer
pn lip 09, 2007 4:09 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: okładzina rączki do minelaba SE
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7624

Re: okładzina rączki do minelaba SE

czy jest jakis "myk" na zdjecie panelu? czy jest on po prostu polaczony wtyczka z reszta i bez problemu mozna go rozebrac odkrecajac pare srubek?....

w takim razie podesle adres dowysylki :)
autor: Frozzer
pn lip 09, 2007 2:32 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: okładzina rączki do minelaba SE
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7624

Re: okładzina rączki do minelaba SE

witam
ile kosztuje gąbeczka ?
czy do jej założenia potrzebne jest zdjęcie panelu z elektroniką? - jak najłatwiej ją założyć, chciałbym zaoszczędzić sobie czasu oraz pieniędzy związanych z wysyłką wykrywacza - myślę, że podołam wyzwaniu jakim jest samodzielny montaż tej gąbki ;)
autor: Frozzer
czw maja 17, 2007 11:20 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: okładzina rączki do minelaba SE
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7624

Re: okładzina rączki do minelaba SE

witam, czy moze gąbeczka juz dotarła ? :)
autor: Frozzer
pn kwie 30, 2007 9:06 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: okładzina rączki do minelaba SE
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7624

Re: okładzina rączki do minelaba SE

wiec bardzo bym prosił - obecnie zadowole się półśrodkiem w postaci ściegu chirurgicznego ale dlugo tak nie pociągne
ergonomia bez tej okładziny znacznie spada

dziekuje i czekam na informacje po sprowadzeniu tego elementu do kraju

ps. czy jest konieczność wysyłania wykrywacza w celu wymiany ...
autor: Frozzer
pn kwie 30, 2007 8:56 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: okładzina rączki do minelaba SE
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7624

okładzina rączki do minelaba SE

witam
na wypadzie w bieszczady najprawdopodobniej rozerwałem o gałąź rączke w moim SE. niby nic, ale małe naderwanie po jakimś czasie rozeszło się do praktycznie całkowitego rozerwania okładziny. Stąd moje zapytanie - czy jest możliwość dokupienia samego gumowego chwytu do rękojeści? i czy jest ...
autor: Frozzer
sob mar 10, 2007 8:41 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: fisher cz3d
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 34000

Re: fisher cz3d

przy tescie baterii zmienia sie rowniez wysokosc tonu - ja tak mialem bynajmniej. im nizszy tym slabsze baterie a przy tym samym wskazowka bardziej odchodzi w lewo
autor: Frozzer
czw lut 15, 2007 11:03 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: fisher cz3d
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 34000

Re: fisher cz3d

tak, czytalem to - az zal d. sciska jak sie czyta takie rzeczy :(:(

bardzo to przykre, no ale coz, ten co ma glowe na karku i poczytal pare tego typu wypowiedzi swoje zdanie juz wyrobil, i mysle nie zwaza na tego typu posty