Dzień dobry,
mam dwa akumulatory do wykrywacza Sovereign GT - niestety oba już "nie trzymają".
Dają się ładować ale trzymają raptem kilkanaście minut.
Zajmie się Pan ich regeneracją ?
Pozdrawiam
Darek Durmaj
Znaleziono 35 wyników
- czw paź 20, 2016 6:47 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Regeneracja zasobników z akumulatorami
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 103016
- pn paź 21, 2013 7:18 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Pacjent - Sovereign GT
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 10975
Re: Pacjent - Sovereign GT
Tego się właśnie obawiam, że jak elektronika dostała to tanio nie będzie. No ale przecież nie zostawię go zepsutego. Dobra, pomyślę co z nim zrobić i chyba zacznę szykować fundusze.
"Nie śpieszy się" jeśli ma to jakikolwiek wpływ na naprawę i jej cenę.
Pozdrawiam
Darek
(podpis w stopce, stara ...
"Nie śpieszy się" jeśli ma to jakikolwiek wpływ na naprawę i jej cenę.
Pozdrawiam
Darek
(podpis w stopce, stara ...
- sob paź 19, 2013 9:03 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Pacjent - Sovereign GT
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 10975
Pacjent - Sovereign GT
Wiek - 6 lat
Pochodzenie - polska dystrybucja
Uszkodzenie - prawdopodobnie elektronika
Objawy: po włączeniu słyszę sygnał wiodący na niezmiennym maksymalnym natężeniu. Pomaga jedynie skręcenie potencjometru TRESHOLD w lewo do oporu. Zasięg wykrywacza przy takim ustawieniu spadł do kilku centymetrów ...
Pochodzenie - polska dystrybucja
Uszkodzenie - prawdopodobnie elektronika
Objawy: po włączeniu słyszę sygnał wiodący na niezmiennym maksymalnym natężeniu. Pomaga jedynie skręcenie potencjometru TRESHOLD w lewo do oporu. Zasięg wykrywacza przy takim ustawieniu spadł do kilku centymetrów ...
- pn sty 31, 2011 8:54 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
- Odpowiedzi: 71
- Odsłony: 323673
.
Z monetek taki syf schodzi nieco lepiej jak się je pomoczy z pół roku w oliwce 
- sob sty 01, 2011 12:04 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66055
.
Do Minelaba Sovereigna zdaje się nie robią?
Ani do Whites-a Prizma ?
Ani do Whites-a Prizma ?
- pt lis 19, 2010 8:46 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Explorer -transmiter + telefon
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3614
.
Próbowałem pod Sovereigna i pod Prizma - może badziewny transmiter (20zł z wysyłką http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-lcd-te ... 99412.html) ,może badziewne radio w komórce (Nokia 6300) - NIE DZIAŁAŁO DOBRZE. Transmiter mogę Ci wysłać za free.
- sob lis 13, 2010 10:19 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847419
.
Pewnie też wpadli na pomysł wydania zbioru testów w książce o tytule "Testy Odkrywcy" 
- sob wrz 18, 2010 2:50 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: White's 6000/d warto?
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 21428
.
http://www.findmall.com/read.php?56,577524
taki może?
taki może?
- sob cze 05, 2010 4:25 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Prizm V - brak dźwięku
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7110
.
Śpiewa jak nowy
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam
Darek
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam
Darek
- wt cze 01, 2010 11:37 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Prizm V - brak dźwięku
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7110
.
LUX
...no to po kolei:
Jakie były okoliczności uszkodzenia?
Szukaliśmy metalowych elementów młynka w workach w magazynie - młynek wpadł w kawałkach do produktu. Bardzo dużo zakłóceń, bardzo dużo sygnałow w krótkim czasie. ALL METAL i PIN-POINT. Nie upadł. Upadek zaliczył w tamtym roku ale ...
...no to po kolei:
Jakie były okoliczności uszkodzenia?
Szukaliśmy metalowych elementów młynka w workach w magazynie - młynek wpadł w kawałkach do produktu. Bardzo dużo zakłóceń, bardzo dużo sygnałow w krótkim czasie. ALL METAL i PIN-POINT. Nie upadł. Upadek zaliczył w tamtym roku ale ...
- czw maja 27, 2010 9:49 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Prizm V - brak dźwięku
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7110
.
Rozpakowałem. Zapakowałem. Są.
W łacinie to z pewnością lepiej brzmi
Darek
W łacinie to z pewnością lepiej brzmi
Darek
- czw maja 27, 2010 8:57 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Prizm V - brak dźwięku
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7110
Prizm V - brak dźwięku
Cześć,
zgodnie z dzisiejszą rozmową telefoniczną:
White's Prizm V - cewka 950 - przy włączeniu/szukaniu brak sygnału dźwiękowego - na słuchawkach też nic nie słychać.
Na wyświetlaczu wszystko o.k.
Nie było żadnych ostrzeżeń że coś pada. Gwaranacja.. już dawno temu:) Najlepsze że wykrywacz ...
zgodnie z dzisiejszą rozmową telefoniczną:
White's Prizm V - cewka 950 - przy włączeniu/szukaniu brak sygnału dźwiękowego - na słuchawkach też nic nie słychać.
Na wyświetlaczu wszystko o.k.
Nie było żadnych ostrzeżeń że coś pada. Gwaranacja.. już dawno temu:) Najlepsze że wykrywacz ...
- pn lut 22, 2010 10:46 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Vallon VMC1
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 7752
.
800zł.?
http://www.allegromat.pl/aukcja49677
To sie nadaje na drobnicę? Taki lans na plaży
Jak jest z dyskryminacją przy szukaniu min, jest? Używa się?
Pozdrawiam
Darek
http://www.allegromat.pl/aukcja49677
To sie nadaje na drobnicę? Taki lans na plaży
Jak jest z dyskryminacją przy szukaniu min, jest? Używa się?
Pozdrawiam
Darek
- pt paź 30, 2009 8:04 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Większa cewka do M. Sovereigna
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4261
.
To może spytam inaczej, coś głębszego na monety niż standardowa cewka (10,5") pokazało się na rynku do Sovereigna?
Coś może jak ta cewka PRO 11" do serii Explorer?
No to najpierw poczytam
Darek
- pt paź 30, 2009 12:38 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Większa cewka do M. Sovereigna
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4261
Większa cewka do M. Sovereigna
Szukam większej cewki do Sovereigna - wydaje mi się że potrzebuję
Jako że używanej nie moge trafić zaczynam patrzeć na nowe.
W sklepie V są dwa rodzaje 16,5" i 18".
O 18" trochę już poczytałem (ale chętnie dowiem sie więcej) natomiast o 16,5" nie mam informacji. Biegał Ktoś z tym?
I jeszcze ...
Jako że używanej nie moge trafić zaczynam patrzeć na nowe.
W sklepie V są dwa rodzaje 16,5" i 18".
O 18" trochę już poczytałem (ale chętnie dowiem sie więcej) natomiast o 16,5" nie mam informacji. Biegał Ktoś z tym?
I jeszcze ...