Znaleziono 35 wyników

autor: DarekD
czw paź 20, 2016 6:47 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Regeneracja zasobników z akumulatorami
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 103016

Akumulatory Sovereign Minelab - ewentualna regeneracja

Dzień dobry,
mam dwa akumulatory do wykrywacza Sovereign GT - niestety oba już "nie trzymają".
Dają się ładować ale trzymają raptem kilkanaście minut.
Zajmie się Pan ich regeneracją ?
Pozdrawiam
Darek Durmaj
autor: DarekD
pn paź 21, 2013 7:18 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Pacjent - Sovereign GT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10975

Re: Pacjent - Sovereign GT

Tego się właśnie obawiam, że jak elektronika dostała to tanio nie będzie. No ale przecież nie zostawię go zepsutego. Dobra, pomyślę co z nim zrobić i chyba zacznę szykować fundusze.
"Nie śpieszy się" jeśli ma to jakikolwiek wpływ na naprawę i jej cenę.
Pozdrawiam
Darek
(podpis w stopce, stara ...
autor: DarekD
sob paź 19, 2013 9:03 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Pacjent - Sovereign GT
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10975

Pacjent - Sovereign GT

Wiek - 6 lat
Pochodzenie - polska dystrybucja
Uszkodzenie - prawdopodobnie elektronika
Objawy: po włączeniu słyszę sygnał wiodący na niezmiennym maksymalnym natężeniu. Pomaga jedynie skręcenie potencjometru TRESHOLD w lewo do oporu. Zasięg wykrywacza przy takim ustawieniu spadł do kilku centymetrów ...
autor: DarekD
pn sty 31, 2011 8:54 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 323673

.

Z monetek taki syf schodzi nieco lepiej jak się je pomoczy z pół roku w oliwce :lol:
autor: DarekD
sob sty 01, 2011 12:04 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66055

.

Do Minelaba Sovereigna zdaje się nie robią?
Ani do Whites-a Prizma ?
autor: DarekD
pt lis 19, 2010 8:46 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Explorer -transmiter + telefon
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3614

.

Próbowałem pod Sovereigna i pod Prizma - może badziewny transmiter (20zł z wysyłką http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-lcd-te ... 99412.html) ,może badziewne radio w komórce (Nokia 6300) - NIE DZIAŁAŁO DOBRZE. Transmiter mogę Ci wysłać za free.
autor: DarekD
sob lis 13, 2010 10:19 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847419

.

Pewnie też wpadli na pomysł wydania zbioru testów w książce o tytule "Testy Odkrywcy" ;)
autor: DarekD
sob wrz 18, 2010 2:50 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's 6000/d warto?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 21428

.

autor: DarekD
sob cze 05, 2010 4:25 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Prizm V - brak dźwięku
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7110

.

Śpiewa jak nowy =D>
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam
Darek
autor: DarekD
wt cze 01, 2010 11:37 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Prizm V - brak dźwięku
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7110

.

LUX
...no to po kolei:

Jakie były okoliczności uszkodzenia?
Szukaliśmy metalowych elementów młynka w workach w magazynie - młynek wpadł w kawałkach do produktu. Bardzo dużo zakłóceń, bardzo dużo sygnałow w krótkim czasie. ALL METAL i PIN-POINT. Nie upadł. Upadek zaliczył w tamtym roku ale ...
autor: DarekD
czw maja 27, 2010 9:49 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Prizm V - brak dźwięku
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7110

.

Rozpakowałem. Zapakowałem. Są.

W łacinie to z pewnością lepiej brzmi ;)
Darek
autor: DarekD
czw maja 27, 2010 8:57 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Prizm V - brak dźwięku
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7110

Prizm V - brak dźwięku

Cześć,
zgodnie z dzisiejszą rozmową telefoniczną:
White's Prizm V - cewka 950 - przy włączeniu/szukaniu brak sygnału dźwiękowego - na słuchawkach też nic nie słychać.
Na wyświetlaczu wszystko o.k.
Nie było żadnych ostrzeżeń że coś pada. Gwaranacja.. już dawno temu:) Najlepsze że wykrywacz ...
autor: DarekD
pn lut 22, 2010 10:46 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Vallon VMC1
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 7752

.

800zł.?

http://www.allegromat.pl/aukcja49677

To sie nadaje na drobnicę? Taki lans na plaży ;)
Jak jest z dyskryminacją przy szukaniu min, jest? Używa się?
Pozdrawiam
Darek
autor: DarekD
pt paź 30, 2009 8:04 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Większa cewka do M. Sovereigna
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4261

.

;) z tą 17-tką mnie prawie nabrałeś.

To może spytam inaczej, coś głębszego na monety niż standardowa cewka (10,5") pokazało się na rynku do Sovereigna?
Coś może jak ta cewka PRO 11" do serii Explorer?

No to najpierw poczytam :)

Darek
autor: DarekD
pt paź 30, 2009 12:38 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Większa cewka do M. Sovereigna
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4261

Większa cewka do M. Sovereigna

Szukam większej cewki do Sovereigna - wydaje mi się że potrzebuję
Jako że używanej nie moge trafić zaczynam patrzeć na nowe.
W sklepie V są dwa rodzaje 16,5" i 18".
O 18" trochę już poczytałem (ale chętnie dowiem sie więcej) natomiast o 16,5" nie mam informacji. Biegał Ktoś z tym?
I jeszcze ...