Znaleziono 8 wyników
- wt lip 03, 2007 11:07 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6654
Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Dziękuje. Mam jeszcze pytanie : Czy cewki 9,5 cali (standardowe) biała dawniej i obecna żebrowana czarna : czymś się różnią oprócz budowy i koloru, w gti garrettach {1500, 2500}? Bardzo dziękuje! 
- pt cze 29, 2007 8:01 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: X terra 30
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 9393
Re: X terra 30
Tak, X -terra 30 to bardzo dobry wybór jezeli, ace ciagnie 10 fenigow z 13 w powietrzu, to z mojego testu ze znajomym, zakopaną w ziemi boratynke X 30 bez słuchawek ciągnał z 14 cm. Kolejny test jaki zrobiłem z innym kolegą, moja X 30 kontra ACE250, miejsce oglnie przeszukiwane prze tabuny ...
- pt cze 29, 2007 6:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6654
Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Jeszcze jedno pytanko a GTI 1500, czy jest udany, czy ktos to mial w ręku, jak ciągnie monetki - wzglednie czy jest taki sam jak mnielab explorer w ilosci wyciąganych fantów (monetki, bizuteria, drobnica), z gory wielkie dzieki!!!!!!

- śr cze 13, 2007 12:39 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6654
Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ? Czy ktos to miał w rękach, mysle ze to starszy brat gti2500, czy zaisegi i czulosc beda podobne ? Prosze o pomoc.

- śr maja 23, 2007 10:14 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: TEST SANCZA - whites XLT kontra X-terra 50 !!!
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5215
Re: TEST SANCZA - whites XLT kontra X-terra 50 !!!
Oddajmy jednak chwałem obydwu SPRZĘTOM - teren był dosłownie zlatany kiedyś garretem ace 205 i minelabem - muszkieterem - kupa dołków starych!!! - nie wykazywałem tu głębokości znalezisk bo wykazać to jest prawie nie możliwe
) chodziło mi tylko o skuteczność obu, PODRAWIAM
- śr maja 23, 2007 10:13 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: TEST SANCZA - whites XLT kontra X-terra 50 !!!
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5215
TEST SANCZA - whites XLT kontra X-terra 50 !!!
TEST Whites XLT (3500 zł) kontra MINELAB X_TERRA 50 (2100 zł),> : Miejsce przechodzone już wcześniej przez kogoś.. z garrett ace 250 i minelabem muszkieter. Pierwsze poszedlem tam z Whites XLT oznaczylem 16 celów gdzie sygnał był wyraźny - taki jaki warto by było kopać - położyłem na tych 16 ...
- śr maja 23, 2007 1:47 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Grunt balans w X_TERRA 50 -
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5044
Grunt balans w X_TERRA 50 -
Witam, nie mam słuchu muzycznego kiepsko mi idzie odróznienie wysokich tonów (buczenia) od niskich - wiec czy mozna ustawiac ten GRUND BALANS unoszac cewke na 10 cm i obnizajac ----- zwiekszac [+ ]ustawienie - dzwiek jest coraz glosniejszy, potem [- ] zmniejszac... NO I WYBRAC USTAWIENIE O SREDNIEj ...
- śr maja 02, 2007 9:19 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2599
Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga?
Witam
Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga do x-terra 50, do czego ona sie najlepiej nadaje w tym wykrywaczu, czy ktoś miał okazje z nią chodzić ?
Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga do x-terra 50, do czego ona sie najlepiej nadaje w tym wykrywaczu, czy ktoś miał okazje z nią chodzić ?