Znaleziono 8 wyników

autor: SanczoTO
wt lip 03, 2007 11:07 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6654

Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Dziękuje. Mam jeszcze pytanie : Czy cewki 9,5 cali (standardowe) biała dawniej i obecna żebrowana czarna : czymś się różnią oprócz budowy i koloru, w gti garrettach {1500, 2500}? Bardzo dziękuje! :?
autor: SanczoTO
pt cze 29, 2007 8:01 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: X terra 30
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9393

Re: X terra 30

Tak, X -terra 30 to bardzo dobry wybór jezeli, ace ciagnie 10 fenigow z 13 w powietrzu, to z mojego testu ze znajomym, zakopaną w ziemi boratynke X 30 bez słuchawek ciągnał z 14 cm. Kolejny test jaki zrobiłem z innym kolegą, moja X 30 kontra ACE250, miejsce oglnie przeszukiwane prze tabuny ...
autor: SanczoTO
pt cze 29, 2007 6:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6654

Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Jeszcze jedno pytanko a GTI 1500, czy jest udany, czy ktos to mial w ręku, jak ciągnie monetki - wzglednie czy jest taki sam jak mnielab explorer w ilosci wyciąganych fantów (monetki, bizuteria, drobnica), z gory wielkie dzieki!!!!!! :roll: :roll: :roll:
autor: SanczoTO
śr cze 13, 2007 12:39 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6654

Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?

Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ? Czy ktos to miał w rękach, mysle ze to starszy brat gti2500, czy zaisegi i czulosc beda podobne ? Prosze o pomoc. :? :? :?
autor: SanczoTO
śr maja 23, 2007 10:14 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: TEST SANCZA - whites XLT kontra X-terra 50 !!!
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5215

Re: TEST SANCZA - whites XLT kontra X-terra 50 !!!

Oddajmy jednak chwałem obydwu SPRZĘTOM - teren był dosłownie zlatany kiedyś garretem ace 205 i minelabem - muszkieterem - kupa dołków starych!!! - nie wykazywałem tu głębokości znalezisk bo wykazać to jest prawie nie możliwe :)) chodziło mi tylko o skuteczność obu, PODRAWIAM
autor: SanczoTO
śr maja 23, 2007 10:13 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: TEST SANCZA - whites XLT kontra X-terra 50 !!!
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5215

TEST SANCZA - whites XLT kontra X-terra 50 !!!

TEST Whites XLT (3500 zł) kontra MINELAB X_TERRA 50 (2100 zł),> : Miejsce przechodzone już wcześniej przez kogoś.. z garrett ace 250 i minelabem muszkieter. Pierwsze poszedlem tam z Whites XLT oznaczylem 16 celów gdzie sygnał był wyraźny - taki jaki warto by było kopać - położyłem na tych 16 ...
autor: SanczoTO
śr maja 23, 2007 1:47 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Grunt balans w X_TERRA 50 -
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5044

Grunt balans w X_TERRA 50 -

Witam, nie mam słuchu muzycznego kiepsko mi idzie odróznienie wysokich tonów (buczenia) od niskich - wiec czy mozna ustawiac ten GRUND BALANS unoszac cewke na 10 cm i obnizajac ----- zwiekszac [+ ]ustawienie - dzwiek jest coraz glosniejszy, potem [- ] zmniejszac... NO I WYBRAC USTAWIENIE O SREDNIEj ...
autor: SanczoTO
śr maja 02, 2007 9:19 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2599

Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga?

Witam
Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga do x-terra 50, do czego ona sie najlepiej nadaje w tym wykrywaczu, czy ktoś miał okazje z nią chodzić ?