Znaleziono 93 wyniki

autor: Witcher
ndz gru 14, 2014 10:41 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Deus xp ustawienia
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 23714

Re: Deus xp ustawienia

To kolejny off top ;)


Czy miałeś już Deusa "Na widelcu" i zaobserwowałeś możliwość poprawienia Francuzów?.
autor: Witcher
ndz lut 23, 2014 12:44 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Deus xp ustawienia
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 23714

Re: Deus xp ustawienia

Tak więc porzuć klawiaturę i w teren, więcej praktyki nabywać :P
autor: Witcher
pt lut 21, 2014 7:31 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Deus xp ustawienia
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 23714

Re: Deus xp ustawienia

Panwie pewnie mają, tylko nikt nie chce się dzielić informacjami zapewne.
Od siebie mogę dodać że powinieneś zgłębiać tajniki "multitone" niezależnie od wersji jaką posiadasz ;).
autor: Witcher
sob lut 16, 2013 9:18 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 124715

Re: Słuchawki bezprzewodowe.

Deus też bardzo ok :)
autor: Witcher
czw cze 21, 2012 9:04 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy XP ... DEUS
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 128858

Re: Nowy XP ... DEUS

3.0 się pewnie zbliża...
autor: Witcher
ndz cze 03, 2012 10:44 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy XP ... DEUS
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 128858

Re: Nowy XP ... DEUS

Twój wpis zniechęcił mnie na jakiś czas do Deusa, jednak po przeczytaniu sporej ilości zagranicznych opinii zdecydowałem się na zakup tzw. "wersji Lite" .

Wrażenia po jakiś 10h w terenie:

-Szybszy od Quattro MP
-Zdecydowanie lżejszy i robi od razu za kreta
-Odczuwalnie więcej kolorowego ...
autor: Witcher
śr lut 08, 2012 4:09 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Czermno
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 46750

Re: Czermno

Wysłałem SMS'a. Saper napisz chociaż jaki sygnał dało :P
autor: Witcher
ndz gru 04, 2011 10:31 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Jak nie zadawać pytań lub serwis starszych wykrywaczy RUTUS
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 18760

Re: Jak nie zadawać pytań lub serwis starszych wykrywaczy RUTUS

Może jakiś "helpdesk" z opcjami gotowych zestawów zgłoszeniowych(marka, model ect.) do wyboru? :lol:
autor: Witcher
śr maja 11, 2011 8:57 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Huzar
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8999

Re: Huzar

Wygląda jak mój Denarius po face liftingu :smt077
autor: Witcher
pn gru 20, 2010 10:56 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41688

Re: cewka Detech SEF 10X12

Też wydaje mi się że z motylem quattro jest bardziej stonowane niż ze standardową sodą. Ciekawe czy kosztem czułości? Czy to raczej masowa halucynacja? ;)
autor: Witcher
czw cze 24, 2010 1:57 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MD 3006
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5412

Re: MD 3006

Meteoryty szukane były na antarktydzkie, pustyni czy gdzieś w Polsce?
autor: Witcher
śr mar 31, 2010 1:10 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Wirtualne Muzeum
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4838

Re: Wirtualne Muzeum

Otrzymałem identyczny @ - choć nigdy nie byłem użytkownikiem forum Odkrywcy. Pomysł ciekawy, ale moim zdaniem nikt o zdrowych zmysłach np. nie zamieści tam swoich znalezisk...
autor: Witcher
pt mar 05, 2010 9:26 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847419

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Dziwne że nikt nie "zauważył" testów Quattro/Safari które ostatnio były w Odkrywcy...Zaczynam odnosić wrażenie że jestem jedynym użytkownikiem QMP pozostałym w Polsce :D
autor: Witcher
ndz sty 17, 2010 10:39 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Czy do minelaba Explorera I można założyć cewkę 11"FBS
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8544

Re: Czy do minelaba Explorera I można założyć cewkę 11"FBS

Wyważenie w moim odczuciu i spokojniejsza praca (spokojniejsza= mniej "popiskiwań")odróżnia nową 11. Inna sprawa że starą sondę mam już 5 lat i może działać gorzej niż na początku...
autor: Witcher
pn lis 16, 2009 6:41 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6520

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

Do testów jak by była potrzebna( w sensie: mogę ją pożyczyć na kilka dni ) :D