Znaleziono 131 wyników
- wt lis 15, 2011 10:39 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66055
Re: Ukraiński Producent Cewek
Nie wiem czy widzieliscie filmik z yt,jak producent testuje cewkę pod terre 70 i wypuszcza monetę z ręki i standardowa cewka "nie widzi" ,a jego tak.Jak znajde ten film to zapodam tutaj.pozdr.
- pn kwie 11, 2011 11:46 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Centurione
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 8196
Re: Centurione
Tylko podróbkę ACE można w Polsce sprzedać drożej niż oryginał,i lud to kupi.
Widziałem na aukcjach juz kilka poszło.

Widziałem na aukcjach juz kilka poszło.

- pt mar 25, 2011 12:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: J1
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3216
Re: Jakie tanie słuchawki
cross2900 pisze:Witam
Muszę kupić jakieś słuchawki nauszne do piszczałki.
Szukam czegoś niedrogiego do 30-40 zł co by dość dobrze działały .
Możecie coś doradzić polecić ?
Pozdrawiam
PHILIPS SHP 1900 jak sie nie mylę +kabel spiralny thomsona, w 30zł powinienes sie zmiescic.
- sob mar 19, 2011 10:51 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41688
Re: cewka Detech SEF 10X12
Cena nie powala,troszku taniej,ale nawet De tech swojej strony nie posiada ,jak piszesz widmo.
- sob mar 19, 2011 5:14 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41688
- czw mar 17, 2011 9:51 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9446
Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
W czasie gdy miałem Gt ,podczas ładowania zasobnika z akku(fabr.) dioda świeciła na zielono dość mocno , w tym czasie słychac było charakterystycznie bzyczenie,po naładowaniu dioda przygasała jedynie.Wtedy odłączałem ładowarkę.
Metalową stopkę wkładasz w połówki podłokietnika,ale tylko w ...
Metalową stopkę wkładasz w połówki podłokietnika,ale tylko w ...
- czw lut 10, 2011 9:05 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: TM 808 w skrócie
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 23163
Re: TM 808 w skrócie
Dobry sposób to uzywanie słuchawek pod TM-a.
Lepsze dostrojenie do gruntu i mozliwość wychwycenia zmian sygnału progowego od przedmiotów głęboko zakopanych.
Lepsze dostrojenie do gruntu i mozliwość wychwycenia zmian sygnału progowego od przedmiotów głęboko zakopanych.
- sob lis 20, 2010 12:29 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Tesoro Tejon-POSZUKUJĘ SŁUCHAWEK
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6024
Re: Tesoro Tejon-POSZUKUJĘ SŁUCHAWEK
Witam,a nie pomyślałeś np. o KOSS, jest taki model UR-20 różni sie od 30-tek że kabel ma cienki,dokupujesz kabel spiralny np.thomsona za 10 zł i komplet nowy masz markowy komplet za 80zł.
http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... 20&order=p
http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... 20&order=p
- czw lis 18, 2010 5:09 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Explorer -transmiter + telefon
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3614
Explorer -transmiter + telefon
Witam,zastanawiam sie nad słuchawkami przewodowo-bezprzewodowymi do explorer Se.Zestaw ma w planach składać sie z transmitera fm,jako nadajnika,odbiór w telefonie komórkowym dzieki wbudowanemu radiu na czestotliwościach fm.
Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około ...
Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około ...
- sob lis 06, 2010 10:58 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66055
Re: Ukraiński Producent Cewek
Co ukraińcy wsadzili do cewek ,że jest 30 % głębsza od standardowej?,oraz że jest stabilniejsza,i czulsza na wysoko zmineralizowanych gruntach.
Test dla cewki na 5 kop. to 50 cm.
Czy to nie aby chwyt marketingowy,może powinni współpracowac z Minelabem.
Test dla cewki na 5 kop. to 50 cm.
Czy to nie aby chwyt marketingowy,może powinni współpracowac z Minelabem.
- czw lis 04, 2010 9:53 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66055
Re: Ukraiński Producent Cewek
Już kolega chyba z niej zrezygnował skoro sprzedaje na aukcji.Hit czy kit?
- ndz wrz 19, 2010 10:02 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: PROxima
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 18228
Re: PROxima
Nie oszukujmy się ,na forum odkrywcy rządzi klan rutusa.Każdy kto skala dobre imie proximy idzie na wychłostanie.
Podoba mi sie że ktoś w końcu napisał że ma wady i napiętnował jakie.
Podoba mi sie że ktoś w końcu napisał że ma wady i napiętnował jakie.
- pt cze 25, 2010 6:50 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Zakupy w Kellyco ??
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5091
Re: Zakupy w Kellyco ??
Oczywiscie na wszystko jest sposób,nawet na wykrywacze z Usa.
Nie bede się wdawal w szczegóły,jak dotąd zero problemów,towar do wartośco około 52 $ nie jest objety żadnymi należnościami celnymi.
Poczytajcie o firmie POLAMER.
POZDR.
Nie bede się wdawal w szczegóły,jak dotąd zero problemów,towar do wartośco około 52 $ nie jest objety żadnymi należnościami celnymi.
Poczytajcie o firmie POLAMER.
POZDR.
- śr cze 23, 2010 6:24 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: MXT PRO
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 19022
Re: MXT PRO
Jak mi odpisano z Kellyco (a pytałem z czystej ciekawości) kosztuje 799 $ i cena ta jest 100 $ niższa niz sugerowana cena Whites'a oficjalnie.
- pn cze 21, 2010 9:22 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ustawienia Explolera SE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8099
Re: Ustawienia Explolera SE
Deep bym zaznaczył a Fast odznaczył,oraz dał Response Normal. Th.Tone 1 do 3.
Spróbuj może sie popawi na plus.
Spróbuj może sie popawi na plus.