Znaleziono 131 wyników

autor: terenowiec69
wt lis 15, 2011 10:39 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66055

Re: Ukraiński Producent Cewek

Nie wiem czy widzieliscie filmik z yt,jak producent testuje cewkę pod terre 70 i wypuszcza monetę z ręki i standardowa cewka "nie widzi" ,a jego tak.Jak znajde ten film to zapodam tutaj.pozdr.
autor: terenowiec69
pn kwie 11, 2011 11:46 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Centurione
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 8196

Re: Centurione

Tylko podróbkę ACE można w Polsce sprzedać drożej niż oryginał,i lud to kupi.
Widziałem na aukcjach juz kilka poszło.
#-o
autor: terenowiec69
pt mar 25, 2011 12:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: J1
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3216

Re: Jakie tanie słuchawki

cross2900 pisze:Witam
Muszę kupić jakieś słuchawki nauszne do piszczałki.
Szukam czegoś niedrogiego do 30-40 zł co by dość dobrze działały .
Możecie coś doradzić polecić ?

Pozdrawiam :D



PHILIPS SHP 1900 jak sie nie mylę +kabel spiralny thomsona, w 30zł powinienes sie zmiescic.
autor: terenowiec69
sob mar 19, 2011 10:51 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41688

Re: cewka Detech SEF 10X12

Cena nie powala,troszku taniej,ale nawet De tech swojej strony nie posiada ,jak piszesz widmo.
autor: terenowiec69
sob mar 19, 2011 5:14 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41688

Re: cewka Detech SEF 10X12

autor: terenowiec69
czw mar 17, 2011 9:51 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9446

Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka

W czasie gdy miałem Gt ,podczas ładowania zasobnika z akku(fabr.) dioda świeciła na zielono dość mocno , w tym czasie słychac było charakterystycznie bzyczenie,po naładowaniu dioda przygasała jedynie.Wtedy odłączałem ładowarkę.

Metalową stopkę wkładasz w połówki podłokietnika,ale tylko w ...
autor: terenowiec69
czw lut 10, 2011 9:05 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: TM 808 w skrócie
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 23163

Re: TM 808 w skrócie

Dobry sposób to uzywanie słuchawek pod TM-a.
Lepsze dostrojenie do gruntu i mozliwość wychwycenia zmian sygnału progowego od przedmiotów głęboko zakopanych.
autor: terenowiec69
sob lis 20, 2010 12:29 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Tesoro Tejon-POSZUKUJĘ SŁUCHAWEK
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6024

Re: Tesoro Tejon-POSZUKUJĘ SŁUCHAWEK

Witam,a nie pomyślałeś np. o KOSS, jest taki model UR-20 różni sie od 30-tek że kabel ma cienki,dokupujesz kabel spiralny np.thomsona za 10 zł i komplet nowy masz markowy komplet za 80zł.

http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... 20&order=p
autor: terenowiec69
czw lis 18, 2010 5:09 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Explorer -transmiter + telefon
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3614

Explorer -transmiter + telefon

Witam,zastanawiam sie nad słuchawkami przewodowo-bezprzewodowymi do explorer Se.Zestaw ma w planach składać sie z transmitera fm,jako nadajnika,odbiór w telefonie komórkowym dzieki wbudowanemu radiu na czestotliwościach fm.
Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około ...
autor: terenowiec69
sob lis 06, 2010 10:58 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66055

Re: Ukraiński Producent Cewek

Co ukraińcy wsadzili do cewek ,że jest 30 % głębsza od standardowej?,oraz że jest stabilniejsza,i czulsza na wysoko zmineralizowanych gruntach.
Test dla cewki na 5 kop. to 50 cm.
Czy to nie aby chwyt marketingowy,może powinni współpracowac z Minelabem. :D
autor: terenowiec69
czw lis 04, 2010 9:53 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66055

Re: Ukraiński Producent Cewek

Już kolega chyba z niej zrezygnował skoro sprzedaje na aukcji.Hit czy kit?
autor: terenowiec69
ndz wrz 19, 2010 10:02 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: PROxima
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 18228

Re: PROxima

Nie oszukujmy się ,na forum odkrywcy rządzi klan rutusa.Każdy kto skala dobre imie proximy idzie na wychłostanie.
Podoba mi sie że ktoś w końcu napisał że ma wady i napiętnował jakie.
autor: terenowiec69
pt cze 25, 2010 6:50 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Zakupy w Kellyco ??
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5091

Re: Zakupy w Kellyco ??

Oczywiscie na wszystko jest sposób,nawet na wykrywacze z Usa.
Nie bede się wdawal w szczegóły,jak dotąd zero problemów,towar do wartośco około 52 $ nie jest objety żadnymi należnościami celnymi.
Poczytajcie o firmie POLAMER.

POZDR.
autor: terenowiec69
śr cze 23, 2010 6:24 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: MXT PRO
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 19022

Re: MXT PRO

Jak mi odpisano z Kellyco (a pytałem z czystej ciekawości) kosztuje 799 $ i cena ta jest 100 $ niższa niz sugerowana cena Whites'a oficjalnie.
autor: terenowiec69
pn cze 21, 2010 9:22 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ustawienia Explolera SE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8099

Re: Ustawienia Explolera SE

Deep bym zaznaczył a Fast odznaczył,oraz dał Response Normal. Th.Tone 1 do 3.
Spróbuj może sie popawi na plus. :)