Miedzy cewką 8 cali a 10 cali jest różnica, powiedz mniej więcej jaka jest ta różnica.Chociaż podejrzewam że dla żony będzie 8 cali.
Jak miałeś z zasięgiem?
Skłaniam się ku analogom ponieważ w moich stronach są tereny gdzie żaden wykrywacz cyfrowy nie chce pracować.Przerobione zostały ...
Znaleziono 72 wyniki
- ndz kwie 24, 2011 9:10 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Maskowanie w CZ3D
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6573
- ndz kwie 24, 2011 8:57 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher ID Edge
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3796
Re: Fisher ID Edge
Przepraszam
Mam prawo nie wiedzieć że ID edge nie jest analogiem z nakładką cyfrową.
Właśnie się dowiedziałem że to wykrywacz typowo cyfrowy.
Dlatego nastąpiło zamieszanie.
A co Pan mógłby powiedzieć o Id Edge?
Pozdrawiam
Mam prawo nie wiedzieć że ID edge nie jest analogiem z nakładką cyfrową.
Właśnie się dowiedziałem że to wykrywacz typowo cyfrowy.
Dlatego nastąpiło zamieszanie.
A co Pan mógłby powiedzieć o Id Edge?
Pozdrawiam
- ndz kwie 24, 2011 7:12 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Maskowanie w CZ3D
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6573
Re: Maskowanie w CZ3D
To że większe żelazo pokazuje jako kolor to zaleta.W Cortesie mam ustawioną dyskryminacje nisko i łapie mi większe żelazo przez co kopnąłem parę fajnych rzeczy.Łapie mi żelazo od połowy paczki po papierosach i większe.
Jak jest w CZ 3D z maskowaniem?
Czy namierzanie jest dokładne?
Jakie są ...
Jak jest w CZ 3D z maskowaniem?
Czy namierzanie jest dokładne?
Jakie są ...
- ndz kwie 24, 2011 11:10 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher ID Edge
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3796
Fisher ID Edge
Witam
Chcę dla żony kupić Fishera ID Edge.
Co sądzicie o tym wykrywaczu.
Jak jest z maskowaniem?
Jaka jest ergonomia?
Jakie są zasięgi?
A może pomyśleć o CZ 3D.
Nie chcę wykrywacza cyfrowego.
Pozdrawiam
Chcę dla żony kupić Fishera ID Edge.
Co sądzicie o tym wykrywaczu.
Jak jest z maskowaniem?
Jaka jest ergonomia?
Jakie są zasięgi?
A może pomyśleć o CZ 3D.
Nie chcę wykrywacza cyfrowego.
Pozdrawiam
- wt lut 15, 2011 9:32 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Rosyjski sprzęt
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 77365
Re: Rosyjski sprzęt
Kol. janwierz nie mogę tej nazwy zgadnąć więc dla ułatwienia poproszę o podanie jej to z chęcią sobie poczytam.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- wt mar 09, 2010 10:05 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: armand reaktywacja
- Odpowiedzi: 41
- Odsłony: 45082
Re: armand reaktywacja
Edik skąd wiesz że wykrywacza nie ma?.
Skąd wiecie że wykrywacz nie został już przetestowany?.
Wszystko co nowe to wywołuje różne "konflikty" .
Część pewnego rynku pozostanie dla innych nie osiągalna.
Poczekamy a zobaczymy.
Skąd wiecie że wykrywacz nie został już przetestowany?.
Wszystko co nowe to wywołuje różne "konflikty" .
Część pewnego rynku pozostanie dla innych nie osiągalna.
Poczekamy a zobaczymy.
- ndz paź 18, 2009 8:37 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś powalajacego zasięgiem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 19240
Re: Coś powalajacego zasięgiem
...przelatujące samoloty a po założeniu większej cewki okręty po drugiej stronie planety.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
- pt lip 03, 2009 10:39 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Tesoro Cortes
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 77969
Re: Tesoro Cortes
Moje spostrzeżenia nt Cortesa są zamieszczone w celach informacyjnych.
O mojej uczciwości opisu Cortesa niech starczy fakt że wykrywacz droższy jaki jest Quattro opisałem gorzej niż Cortesa który jest tańszy.Wiem że to niektórym osobom to b. się nie podoba.
Kol anRo nie posiadam go kilka dni ...
O mojej uczciwości opisu Cortesa niech starczy fakt że wykrywacz droższy jaki jest Quattro opisałem gorzej niż Cortesa który jest tańszy.Wiem że to niektórym osobom to b. się nie podoba.
Kol anRo nie posiadam go kilka dni ...
- pt lip 03, 2009 4:31 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Tesoro Cortes
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 77969
Re: Tesoro Cortes
Jeszcze wrócę do tej linii 15 KV wiem że jest ona stanowczo za nisko ale w dawnych czasach kto tego przestrzegał a jest tak nisko że nie odważyłbym się podnieść wykrywacza do góry na wyprostowanej ręce.
Dzisiaj byłem w pobliżu i zmierzyłem wysokość słupa i drutu nad ziemią dalmierzem laserowym ...
Dzisiaj byłem w pobliżu i zmierzyłem wysokość słupa i drutu nad ziemią dalmierzem laserowym ...
- pt lip 03, 2009 3:54 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Tesoro Cortes
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 77969
Re: Tesoro Cortes
Ja nigdy nikomu nie powiedziałem kup taki a taki wykrywacz dlatego że mi może pasować a jemu nie.Zawsze powtarzam że pojedz ze mną a obejrzysz jak się sprawuje wykrywacz jaki obecnie posiadam a wybór należy do tej osoby.I masz rację że to zależy od osoby i jej preferencji.
Nie uważam że Cortes jest ...
Nie uważam że Cortes jest ...
- pt lip 03, 2009 5:04 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Tesoro Cortes
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 77969
Re: Tesoro Cortes
Co do tej linii 15 KV to akurat chodziłem z kolegą i podeszliśmy sprawdzić czy na Cortesa będzie miała wpływ,wpływu nie miała.Niema problemu z sprawdzeniem osobiście.
Quattro to jest wykrywacz dobry ale ma wady dość poważne które nie dają mu przewagi nad Cortesem.
Wykrywacze wieloczęstotliwościowe ...
Quattro to jest wykrywacz dobry ale ma wady dość poważne które nie dają mu przewagi nad Cortesem.
Wykrywacze wieloczęstotliwościowe ...
- czw lip 02, 2009 8:18 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Tesoro Cortes
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 77969
Re: Tesoro Cortes
Identyfikacja w Cortesie jest poprawna a porównując ją do Quattro to jest lepsza.Kapsel w Quattro był wskazywany na 35-38 i wysoki dzwięk czyli jak moneta a w Cortesie to ok 20-30 i dzwięk z udziałem dyskryminacji.
Identyfikacja w innych wykrywaczach jest lepsza? To zależy od jej poznania.
W ...
Identyfikacja w innych wykrywaczach jest lepsza? To zależy od jej poznania.
W ...
- śr lip 01, 2009 9:08 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Następca E-track'a...
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 8897
Re: Następca E-track'a...
Dodawanie zbędnych bajerów np.kolorowy ekran,kwadraciki takie a te siakie,tu pierścionek a tu zawleczka na wyświetlaczu powoduje tylko niepotrzebną komplikację wykrywacza.
Na ale klienta trzeba na coś złapać.
Następca E-trac powinien pójść w kierunku b.prostego menu,lepszej ergonomii,mniejszej ...
Na ale klienta trzeba na coś złapać.
Następca E-trac powinien pójść w kierunku b.prostego menu,lepszej ergonomii,mniejszej ...
- śr lip 01, 2009 8:56 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Tesoro Cortes
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 77969
Re: Tesoro Cortes
Witam
Kupiłem Cortesa ponieważ MXT jest znacznie cięższy.
Byle czym się nie jaram a moje opisy są odzwierciedleniem rzeczywistości z własnych obserwacji.
Jestem pod wrażeniem Tesoro Cortes.Quattro które miałem przez prawie 2 lata to w porównaniu z Cortesem to wykrywacz przereklamowany i o 40 ...
Kupiłem Cortesa ponieważ MXT jest znacznie cięższy.
Byle czym się nie jaram a moje opisy są odzwierciedleniem rzeczywistości z własnych obserwacji.
Jestem pod wrażeniem Tesoro Cortes.Quattro które miałem przez prawie 2 lata to w porównaniu z Cortesem to wykrywacz przereklamowany i o 40 ...
- pt cze 26, 2009 5:04 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847415
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
A może zrobić też test starszych wykrywaczy i zobaczymy jak technika poszła do przodu.Myślałem o pierwszej połowie lat 90.
Mogę do testów dać Compass goldscanner pro.
Pozdrawiam
Mogę do testów dać Compass goldscanner pro.
Pozdrawiam