Znaleziono 72 wyniki

autor: jacek1
ndz kwie 24, 2011 9:10 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Maskowanie w CZ3D
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6573

Re: Maskowanie w CZ3D

Miedzy cewką 8 cali a 10 cali jest różnica, powiedz mniej więcej jaka jest ta różnica.Chociaż podejrzewam że dla żony będzie 8 cali.

Jak miałeś z zasięgiem?

Skłaniam się ku analogom ponieważ w moich stronach są tereny gdzie żaden wykrywacz cyfrowy nie chce pracować.Przerobione zostały ...
autor: jacek1
ndz kwie 24, 2011 8:57 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher ID Edge
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3796

Re: Fisher ID Edge

Przepraszam

Mam prawo nie wiedzieć że ID edge nie jest analogiem z nakładką cyfrową.
Właśnie się dowiedziałem że to wykrywacz typowo cyfrowy.
Dlatego nastąpiło zamieszanie.

A co Pan mógłby powiedzieć o Id Edge?

Pozdrawiam
autor: jacek1
ndz kwie 24, 2011 7:12 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Maskowanie w CZ3D
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6573

Re: Maskowanie w CZ3D

To że większe żelazo pokazuje jako kolor to zaleta.W Cortesie mam ustawioną dyskryminacje nisko i łapie mi większe żelazo przez co kopnąłem parę fajnych rzeczy.Łapie mi żelazo od połowy paczki po papierosach i większe.

Jak jest w CZ 3D z maskowaniem?
Czy namierzanie jest dokładne?

Jakie są ...
autor: jacek1
ndz kwie 24, 2011 11:10 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Fisher ID Edge
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3796

Fisher ID Edge

Witam

Chcę dla żony kupić Fishera ID Edge.

Co sądzicie o tym wykrywaczu.

Jak jest z maskowaniem?
Jaka jest ergonomia?
Jakie są zasięgi?

A może pomyśleć o CZ 3D.

Nie chcę wykrywacza cyfrowego.

Pozdrawiam
autor: jacek1
wt lut 15, 2011 9:32 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Rosyjski sprzęt
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 77365

Re: Rosyjski sprzęt

Kol. janwierz nie mogę tej nazwy zgadnąć więc dla ułatwienia poproszę o podanie jej to z chęcią sobie poczytam.

Pozdrawiam
autor: jacek1
wt mar 09, 2010 10:05 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: armand reaktywacja
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 45082

Re: armand reaktywacja

Edik skąd wiesz że wykrywacza nie ma?.
Skąd wiecie że wykrywacz nie został już przetestowany?.

Wszystko co nowe to wywołuje różne "konflikty" .
Część pewnego rynku pozostanie dla innych nie osiągalna.

Poczekamy a zobaczymy.
autor: jacek1
ndz paź 18, 2009 8:37 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Coś powalajacego zasięgiem
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 19240

Re: Coś powalajacego zasięgiem

...przelatujące samoloty a po założeniu większej cewki okręty po drugiej stronie planety. :)

Pozdrawiam.
autor: jacek1
pt lip 03, 2009 10:39 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77969

Re: Tesoro Cortes

Moje spostrzeżenia nt Cortesa są zamieszczone w celach informacyjnych.

O mojej uczciwości opisu Cortesa niech starczy fakt że wykrywacz droższy jaki jest Quattro opisałem gorzej niż Cortesa który jest tańszy.Wiem że to niektórym osobom to b. się nie podoba.

Kol anRo nie posiadam go kilka dni ...
autor: jacek1
pt lip 03, 2009 4:31 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77969

Re: Tesoro Cortes

Jeszcze wrócę do tej linii 15 KV wiem że jest ona stanowczo za nisko ale w dawnych czasach kto tego przestrzegał a jest tak nisko że nie odważyłbym się podnieść wykrywacza do góry na wyprostowanej ręce.

Dzisiaj byłem w pobliżu i zmierzyłem wysokość słupa i drutu nad ziemią dalmierzem laserowym ...
autor: jacek1
pt lip 03, 2009 3:54 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77969

Re: Tesoro Cortes

Ja nigdy nikomu nie powiedziałem kup taki a taki wykrywacz dlatego że mi może pasować a jemu nie.Zawsze powtarzam że pojedz ze mną a obejrzysz jak się sprawuje wykrywacz jaki obecnie posiadam a wybór należy do tej osoby.I masz rację że to zależy od osoby i jej preferencji.
Nie uważam że Cortes jest ...
autor: jacek1
pt lip 03, 2009 5:04 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77969

Re: Tesoro Cortes

Co do tej linii 15 KV to akurat chodziłem z kolegą i podeszliśmy sprawdzić czy na Cortesa będzie miała wpływ,wpływu nie miała.Niema problemu z sprawdzeniem osobiście.
Quattro to jest wykrywacz dobry ale ma wady dość poważne które nie dają mu przewagi nad Cortesem.
Wykrywacze wieloczęstotliwościowe ...
autor: jacek1
czw lip 02, 2009 8:18 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77969

Re: Tesoro Cortes

Identyfikacja w Cortesie jest poprawna a porównując ją do Quattro to jest lepsza.Kapsel w Quattro był wskazywany na 35-38 i wysoki dzwięk czyli jak moneta a w Cortesie to ok 20-30 i dzwięk z udziałem dyskryminacji.

Identyfikacja w innych wykrywaczach jest lepsza? To zależy od jej poznania.
W ...
autor: jacek1
śr lip 01, 2009 9:08 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Następca E-track'a...
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 8897

Re: Następca E-track'a...

Dodawanie zbędnych bajerów np.kolorowy ekran,kwadraciki takie a te siakie,tu pierścionek a tu zawleczka na wyświetlaczu powoduje tylko niepotrzebną komplikację wykrywacza.
Na ale klienta trzeba na coś złapać.
Następca E-trac powinien pójść w kierunku b.prostego menu,lepszej ergonomii,mniejszej ...
autor: jacek1
śr lip 01, 2009 8:56 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77969

Re: Tesoro Cortes

Witam

Kupiłem Cortesa ponieważ MXT jest znacznie cięższy.

Byle czym się nie jaram a moje opisy są odzwierciedleniem rzeczywistości z własnych obserwacji.
Jestem pod wrażeniem Tesoro Cortes.Quattro które miałem przez prawie 2 lata to w porównaniu z Cortesem to wykrywacz przereklamowany i o 40 ...
autor: jacek1
pt cze 26, 2009 5:04 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847415

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

A może zrobić też test starszych wykrywaczy i zobaczymy jak technika poszła do przodu.Myślałem o pierwszej połowie lat 90.
Mogę do testów dać Compass goldscanner pro.

Pozdrawiam