Znaleziono 93 wyniki

autor: pastuszek
ndz cze 24, 2018 10:29 am
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Częstotliwość???
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 56267

Re: Częstotliwość???

Jaka częstotliwość i jaka średnica cewki zapewni- przynajmniej w teorii- największy zasięg na grube srebro, konkretnie talary?

/pytanie zainspirowane doświadczeniami z questa pro, który na 14 khz jest niebo lepszy niż na 20 khz/
autor: pastuszek
śr lut 04, 2015 9:48 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: EFX MX100
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 25278

Re: EFX MX100

Rzeczone cudo funkcjonuje już od jakiegoś czasu na polskim rynku....
Ktoś....coś? Znaczy konkret jakiś?
autor: pastuszek
wt cze 11, 2013 5:38 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowości w Teknetics
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 45799

Re: Nowości w Teknetics

ostatnie pytanie- będzie w ofercie zestaw z sonda 13'' detecha?
autor: pastuszek
pn cze 10, 2013 7:28 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowości w Teknetics
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 45799

Re: Nowości w Teknetics

1.Jak w praktyce spisują się te różne dyskryminacje- co ''lubi'' który detektor'?
2. Czy sondy euroteków są kompatybilne z pozostałymi serii greckiej?

ó
autor: pastuszek
sob cze 08, 2013 8:40 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowości w Teknetics
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 45799

Re: Nowości w Teknetics

Czy eurotek pro to nie jest delta w innym opakowaniu?
autor: pastuszek
ndz kwie 28, 2013 8:22 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: ace 250 versus euro ace
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2544

ace 250 versus euro ace

Krotka piłka: na drobnice w polu - ace 250 sport pack z dwoma koncentrykami, czy euro ace z DD? Cena ta sama praktycznie.
autor: pastuszek
pn mar 25, 2013 5:48 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Czym znaleźć napoleońskiego orla?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 9626

Czym znaleźć napoleońskiego orla?

W związku ze zbliżającą się okrągłą rocznica pewnej bitwy, pojawiła się możliwość przeprowadzenia legalnych poszukiwań zaginionego orla pułkowego, który utonął w rzece.Zaginiony, to około dwukilogramowy kawał jakiegoś stopu miedzi (prawdopodobnie brązu), z elementami srebrzonymi i możliwe, że także ...
autor: pastuszek
pt wrz 21, 2012 10:24 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 12249

Re: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?

Generalnie teorię poszukiwań mam opanowaną...
W tym wątku chciałbym ustalić, jaki sprzęt jest optymalny do skutecznego znajdowania baniek po mleku.
A złoto uważam za przekleństwo, i nie chciałbym go znajdować w jakiejkolwkiek formie-poważnie.
autor: pastuszek
śr wrz 19, 2012 5:08 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 12249

Re: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?

Na drobnice mam inny sprzęt, satysfakcjonujący mnie w 100 procentach.
5900 ma być tylko na duże depozyty.
Hipotetyczna sytuacja- szukam w rowie, w którym walają się puszki po piwie.
Czy można tak ustawić wykrywacz, żeby na te puszki w ogóle nie reagował, a pokazywał większe przedmioty?
autor: pastuszek
pn wrz 17, 2012 10:06 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 12249

Re: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?

To chyba spróbuję 5900; tak czy inaczej zajmując się poszukiwaniami nie wypada nie znać tego wykrywacza:-)
Dzięki za odp.
autor: pastuszek
pn wrz 17, 2012 8:30 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 12249

Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?

Proszę o radę- co będzie skuteczniejsze w znajdowaniu standardowych baniek po mleku na niedużej głębokości ? Chodzi o wykrywacz, który będzie skutecznie omijał śmieci typu puszka po piwie itp.
A może spróbować szczęścia z czymś innym- może PI.?
Budżet ok 3000 PLN
autor: pastuszek
ndz sie 12, 2012 10:34 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Osłona cewki made in home
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8350

Re: Osłona cewki made in home

Ja mam osłonkę w postaci węża owiniętego taśma izolacyjną...
Pomysł ogólnie do d.
Wąż za ciężki, z taśmy po 10 minutach na ściernisku zostają farfocle.
Folia termokurczliwa by pewnie spełniła zadanie, ale takowej nie posiadam.
autor: pastuszek
czw lip 26, 2012 4:37 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Tesoro Outlaw
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5691

Tesoro Outlaw

autor: pastuszek
wt lip 10, 2012 5:17 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy XP ... DEUS
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 128858

Re: Nowy XP ... DEUS

Interesujące, że bateria w cewce od Vikinga trzyma 12 godzin, a od Denara 15. ;)
autor: pastuszek
wt cze 26, 2012 8:12 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Rutus Proxima test zasięgów w powietrzu
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 21639

Re: Rutus Proxima test zasięgów w powietrzu

No akurat z tych setek wątków to wynika jedynie, że Rutusy to najcudowniejsze wykrywacze na świecie- konkretnych uwag i porad raczej próżno szukać.
Swoją droga to ciekawi mnie gdzie jest granica absurdu- czy dylematy ''użytkowników'' w stylu: ''co wybrać MXT, czy Proximę'' albo ''zmieniłem Argo na ...