Jaka częstotliwość i jaka średnica cewki zapewni- przynajmniej w teorii- największy zasięg na grube srebro, konkretnie talary?
/pytanie zainspirowane doświadczeniami z questa pro, który na 14 khz jest niebo lepszy niż na 20 khz/
Znaleziono 93 wyniki
- ndz cze 24, 2018 10:29 am
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: Częstotliwość???
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 56267
- śr lut 04, 2015 9:48 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: EFX MX100
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 25278
Re: EFX MX100
Rzeczone cudo funkcjonuje już od jakiegoś czasu na polskim rynku....
Ktoś....coś? Znaczy konkret jakiś?
Ktoś....coś? Znaczy konkret jakiś?
- wt cze 11, 2013 5:38 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowości w Teknetics
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 45799
Re: Nowości w Teknetics
ostatnie pytanie- będzie w ofercie zestaw z sonda 13'' detecha?
- pn cze 10, 2013 7:28 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowości w Teknetics
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 45799
Re: Nowości w Teknetics
1.Jak w praktyce spisują się te różne dyskryminacje- co ''lubi'' który detektor'?
2. Czy sondy euroteków są kompatybilne z pozostałymi serii greckiej?
ó
2. Czy sondy euroteków są kompatybilne z pozostałymi serii greckiej?
ó
- sob cze 08, 2013 8:40 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowości w Teknetics
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 45799
Re: Nowości w Teknetics
Czy eurotek pro to nie jest delta w innym opakowaniu?
- ndz kwie 28, 2013 8:22 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: ace 250 versus euro ace
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2544
ace 250 versus euro ace
Krotka piłka: na drobnice w polu - ace 250 sport pack z dwoma koncentrykami, czy euro ace z DD? Cena ta sama praktycznie.
- pn mar 25, 2013 5:48 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: Czym znaleźć napoleońskiego orla?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 9626
Czym znaleźć napoleońskiego orla?
W związku ze zbliżającą się okrągłą rocznica pewnej bitwy, pojawiła się możliwość przeprowadzenia legalnych poszukiwań zaginionego orla pułkowego, który utonął w rzece.Zaginiony, to około dwukilogramowy kawał jakiegoś stopu miedzi (prawdopodobnie brązu), z elementami srebrzonymi i możliwe, że także ...
- pt wrz 21, 2012 10:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 12249
Re: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
Generalnie teorię poszukiwań mam opanowaną...
W tym wątku chciałbym ustalić, jaki sprzęt jest optymalny do skutecznego znajdowania baniek po mleku.
A złoto uważam za przekleństwo, i nie chciałbym go znajdować w jakiejkolwkiek formie-poważnie.
W tym wątku chciałbym ustalić, jaki sprzęt jest optymalny do skutecznego znajdowania baniek po mleku.
A złoto uważam za przekleństwo, i nie chciałbym go znajdować w jakiejkolwkiek formie-poważnie.
- śr wrz 19, 2012 5:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 12249
Re: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
Na drobnice mam inny sprzęt, satysfakcjonujący mnie w 100 procentach.
5900 ma być tylko na duże depozyty.
Hipotetyczna sytuacja- szukam w rowie, w którym walają się puszki po piwie.
Czy można tak ustawić wykrywacz, żeby na te puszki w ogóle nie reagował, a pokazywał większe przedmioty?
5900 ma być tylko na duże depozyty.
Hipotetyczna sytuacja- szukam w rowie, w którym walają się puszki po piwie.
Czy można tak ustawić wykrywacz, żeby na te puszki w ogóle nie reagował, a pokazywał większe przedmioty?
- pn wrz 17, 2012 10:06 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 12249
Re: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
To chyba spróbuję 5900; tak czy inaczej zajmując się poszukiwaniami nie wypada nie znać tego wykrywacza:-)
Dzięki za odp.
Dzięki za odp.
- pn wrz 17, 2012 8:30 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 12249
Wykrywacz do depozytów - 5900 czy Tm?
Proszę o radę- co będzie skuteczniejsze w znajdowaniu standardowych baniek po mleku na niedużej głębokości ? Chodzi o wykrywacz, który będzie skutecznie omijał śmieci typu puszka po piwie itp.
A może spróbować szczęścia z czymś innym- może PI.?
Budżet ok 3000 PLN
A może spróbować szczęścia z czymś innym- może PI.?
Budżet ok 3000 PLN
- ndz sie 12, 2012 10:34 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Osłona cewki made in home
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 8350
Re: Osłona cewki made in home
Ja mam osłonkę w postaci węża owiniętego taśma izolacyjną...
Pomysł ogólnie do d.
Wąż za ciężki, z taśmy po 10 minutach na ściernisku zostają farfocle.
Folia termokurczliwa by pewnie spełniła zadanie, ale takowej nie posiadam.
Pomysł ogólnie do d.
Wąż za ciężki, z taśmy po 10 minutach na ściernisku zostają farfocle.
Folia termokurczliwa by pewnie spełniła zadanie, ale takowej nie posiadam.
- czw lip 26, 2012 4:37 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Tesoro Outlaw
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5691
Tesoro Outlaw
Faktycznie coś nowego?
http://allegro.pl/tesoro-outlaw-wykrywa ... 16889.html
http://allegro.pl/tesoro-outlaw-wykrywa ... 16889.html
- wt lip 10, 2012 5:17 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy XP ... DEUS
- Odpowiedzi: 92
- Odsłony: 128858
Re: Nowy XP ... DEUS
Interesujące, że bateria w cewce od Vikinga trzyma 12 godzin, a od Denara 15. 
- wt cze 26, 2012 8:12 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Rutus Proxima test zasięgów w powietrzu
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 21639
Re: Rutus Proxima test zasięgów w powietrzu
No akurat z tych setek wątków to wynika jedynie, że Rutusy to najcudowniejsze wykrywacze na świecie- konkretnych uwag i porad raczej próżno szukać.
Swoją droga to ciekawi mnie gdzie jest granica absurdu- czy dylematy ''użytkowników'' w stylu: ''co wybrać MXT, czy Proximę'' albo ''zmieniłem Argo na ...
Swoją droga to ciekawi mnie gdzie jest granica absurdu- czy dylematy ''użytkowników'' w stylu: ''co wybrać MXT, czy Proximę'' albo ''zmieniłem Argo na ...