](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Znaleziono 28 wyników
- sob wrz 10, 2011 8:25 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Odkrycia skarbów... -jednym z autorów książki kolega Proscan
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 12811
Re: Odkrycia skarbów... -jednym z autorów książki kolega Proscan
Używa kolega Proscan Explorera XS, a nie naprawia Minelabów ](./images/smilies/eusa_wall.gif)
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
- sob lip 02, 2011 4:14 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewka do sovereign GT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5585
Re: Cewka do sovereign GT
Cewki od Explorera nie pasują 

- sob kwie 23, 2011 8:32 pm
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: kombajn
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 10613
Re: kombajn
Filmik dla picu.
- sob gru 18, 2010 4:19 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Rewelator
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3942
Re: Rewelator
Myślę że cewkę od Jabela też by się dało wkleić do takich "piankowych" klapek i cena niższa.
Kurcze, może przerobię mojego Jabla?
Kurcze, może przerobię mojego Jabla?
- wt lis 09, 2010 4:52 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 11154
Re: Wybór wykrywacza
3. Drobnicowiec. Brak serwisu używanych Minelabów. Raczej niezbyt wyczynowy detektor.
Nie dam złego słowa powiedzieć na ten sprzęt. Manualne strojenie do gruntu, możliwość podłączenia cewki 18,75 . Czuły i lekki, dla mnie bez wad, ale rzeczywiście może być problem z serwisem
.
Nie dam złego słowa powiedzieć na ten sprzęt. Manualne strojenie do gruntu, możliwość podłączenia cewki 18,75 . Czuły i lekki, dla mnie bez wad, ale rzeczywiście może być problem z serwisem
.- czw kwie 15, 2010 3:08 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: minelab explorer II ustawienia na żelazo
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22679
Re: minelab explorer II ustawienia na żelazo
Minelab Eksplorer nie jest stworzony do szukania żelastwa, to raczej specjalista od drobnicy. Na żelastwo wykrywacz statyczny potrzebny.
- wt mar 30, 2010 3:48 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Uszkodzony przewód-sonda od X-terra70
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 11843
Re: Uszkodzony przewód-sonda od X-terra70
Kup porządną taśmę izolacyjną i dobrze okręć to po prostu. Nie będziesz ciągnął to wytrzyma. Jeżeli chcesz się pobawić to odlutuj wtyczkę, nałóż koszulkę termokurczliwą na dławik i kabel i też powinno być dobrze. Po co kupować nową cewkę za 550? 

- śr lis 18, 2009 6:14 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowe chińczyki
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 13824
Re: Nowe chińczyki
Należy zwrócić uwagę na to, że w tekście nie ma wysublimowanych opisów typu "zasięg na monety 30 cm". Jest napisane: 15-25 cm max na 25 centów.
- pn lis 09, 2009 6:20 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X terra 70 problem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 18617
Re: X terra 70 problem
Ze smutkiem muszę stwierdzić, że wykrywacz był w wiadomej firmie 2 razy i za każdym razem stwierdzano, że jest z nim wszystko ok. A ja wiem, że nie jest.
Miałem podobną sytuację. Mój egzemplarz wzbudza się przy stukaniu w elektronikę lub ruszaniu wtyczką od słuchawek.Wzbudza się też podczas ...
Miałem podobną sytuację. Mój egzemplarz wzbudza się przy stukaniu w elektronikę lub ruszaniu wtyczką od słuchawek.Wzbudza się też podczas ...
- czw paź 22, 2009 2:44 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy XP ... DEUS
- Odpowiedzi: 92
- Odsłony: 128855
Re: Nowy XP ... DEUS
ProScan pisze:Zdejmowanie pilota zdalnego sterowania wygląda atrakcyjnie, ale ma też swoje wady (przez analogię - znam kilka osób, które zgubiły elektronikę do Xterry).
proscan
Telewizorek w Terze można przykręcić śrubką na stałe. Jak ktoś decyduje się na "luzaka"- jego problem
- pt kwie 10, 2009 8:21 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Coś nowego w serii x-terra?
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 31340
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Widzę że XT 30 przeobraziła się w XT50, XT50 w XT70, a XT 70 dodali światełko
. cenowo rewelacji nie ma, nowsze wersje sa droższe
Ino XT 705 w tej samej cenie.
Ino XT 705 w tej samej cenie.
- wt kwie 07, 2009 2:24 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: xterra 70 - mechaniczne uszkodzenie cewki DD 7,5 kHz 10,5'
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 53644
Re: xterra 70 - mechaniczne uszkodzenie cewki DD 7,5 kHz 10,5'
Witam Proscanie. Dziś otrzymałem sondę od kanarka. Robota super. Jestem bardzo zadowolony.Pozdrawiam. 

- wt lut 10, 2009 6:29 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6712
Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
hehe. Każdemu się może zdarzyć - pn lut 09, 2009 5:33 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6712
Re: X terra 70,czy warto kupic uszkodzona?
Jestem ciekaw dalszego ciągu tej historii. "Zgubiłem" tę aukcję i nie wiem za ile poszedł. Może ktoś z użytkowników tego forum wygrał tę aukcję? Rad bym był też się dowiedzieć, czy sprzęt był naprawiony u Proscana i co było uszkodzone. 
- pt lut 06, 2009 5:40 pm
- Forum: Prace związane z wykrywaczami
- Temat: Czy ktoś oglada(ł) "Było nie minęło"
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 22211
Re: Czy ktoś oglada(ł) "Było nie minęło"
Nie przekreślałbym pracy p. Sikorskiego tylko dlatego że w jego programie wystąpił jakiś fantasta.