po naładowaniu około 72(niebieska skala 0-100)praktycznie ledwo co wchodzi na pole ''battery'' ale działał.Paluszki byłyby już do wymiany jak sądzę.
Piotrze nie jestem elektronikiem ale czy pojemność 5200 mAH w tym przypadku ma jakieś znaczenie?
Ładowany jest Turnigy Accucel-6 Balancer.
Znaleziono 18 wyników
- ndz maja 20, 2012 4:15 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8551
- ndz maja 20, 2012 4:00 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8551
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Rzadko udzielam się na jakiś forach(raczej więcej czytam)a jak już człowiek napiszę coś z nadzieją na odpowiedz to dostaję ją właśnie w takiej postaci:)
Proscanie,co do tego pakietu Li-Po to sprzęt jest stabilny i przez 2 godziny dobrze działał(słuchawki),więcej nie chodziłem,ot taka informacja ode ...
Proscanie,co do tego pakietu Li-Po to sprzęt jest stabilny i przez 2 godziny dobrze działał(słuchawki),więcej nie chodziłem,ot taka informacja ode ...
- ndz maja 20, 2012 3:46 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8551
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
I dlatego podziękowałem mu nie komentując tego co napisał.
Niewiedza czy złośliwość?
Gdyby nie Twój reflex Piotrze w odpisywaniu na posty wiadomo co by teraz było

Niewiedza czy złośliwość?
Gdyby nie Twój reflex Piotrze w odpisywaniu na posty wiadomo co by teraz było
- czw maja 17, 2012 8:32 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8551
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Panie Piotrze jeszcze takie pytanie:czy pakiet LiPo 7,4 5200 mAH nada się tymczasowo do tego wykrywacza?
- czw maja 17, 2012 8:30 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8551
Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
niezawodny Proscan:)dzięki
- czw maja 17, 2012 8:20 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8551
Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
hey,,chciałem sie zapytac czy mógłby ktoś sprawdzic na zasobniku do baterii gdzie jest plus a gdzie minus?jestem za granicą i własnie przesłali mi xl pro z polski ale zapomnieli dołączyc zasobnika z bateriami i zamierzam zrobic sobie tymczasowe zasilanie,chodzi mi o to ze po otwarciu drzwiczek na ...
- czw maja 10, 2012 2:43 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11437
Re: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem
Dzięki Proscanie za info.Sprzętu jeszcze nie mam,póki co czytam i czytam...
pozdrawiam
pozdrawiam
- czw maja 10, 2012 1:25 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11437
Re: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem
zaczynam rozumieć ale po przeczytaniu w słowniczku definicji''Non-motion - tryb statyczny'' nie wiem co myśleć o sytuacji kiedy w wykopanym dołku trzeba bedzie namierzyc cel a który jest na sciance ten dziury,i zeby go namierzyc najlepszy byłby tryb statyczny gdyż jak wiadomo ruchliwośc cewki w ...
- czw maja 10, 2012 11:07 am
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11437
róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem
witam,mam pytanie jak w temacie,czy ktoś mógłby wyjaśnić jakie różnice miedzy tymi trybami i czym to się objawia w praktyce?np mxt pro
pozdrawiam
pozdrawiam
- ndz lut 14, 2010 5:58 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: VISION wylądował :)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 21488
Re: VISION wylądował :)
można za darmo przetestować
http://whiteselectronics.com/v3testdriv ... =component
- śr gru 30, 2009 2:40 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: pro xl
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5258
Re: pro xl
a więc szukam nowej sondy:(gdyby Pan miał taką to proszę o kontakt.pozdrawiam
- śr gru 30, 2009 2:35 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: pro xl
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5258
Re: pro xl
czyli zostaje kupno nowej sondy?
- śr gru 30, 2009 12:58 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: pro xl
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5258
Re: pro xl
zasilanie 100% sprawne,nawet kupiłem nowe aku ale dalej to samo:(
nr-y wysłałem na maila
nr-y wysłałem na maila
- śr gru 30, 2009 10:30 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: pro xl
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5258
pro xl
witam.
Panie Proscanie.
mam problem z moim pro xl:mianowicie po jakimś czasie chodzenia z nim po lesie 1-2godzin zaczyna ''szaleć'',wskazówka lata od zera do 100 jak oszalała,strasznie robi się niestabilny,czasami pomaga on-off ale nie zawsze,ponowne strojenie tez nic nie pomaga.ostatnio po ...
Panie Proscanie.
mam problem z moim pro xl:mianowicie po jakimś czasie chodzenia z nim po lesie 1-2godzin zaczyna ''szaleć'',wskazówka lata od zera do 100 jak oszalała,strasznie robi się niestabilny,czasami pomaga on-off ale nie zawsze,ponowne strojenie tez nic nie pomaga.ostatnio po ...
- pn lip 28, 2008 7:04 pm
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: do proscana
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7961
do proscana
witam, znalazłem taki wynalazek:
http://www.nautica.com.pl/nautica-old/r ... krmet.html
miał Pan moze z tym czyms do czynienia?proszę o opinię
http://www.nautica.com.pl/nautica-old/r ... krmet.html
miał Pan moze z tym czyms do czynienia?proszę o opinię