Znaleziono 18 wyników

autor: ookon
ndz maja 20, 2012 4:15 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 8551

Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?

po naładowaniu około 72(niebieska skala 0-100)praktycznie ledwo co wchodzi na pole ''battery'' ale działał.Paluszki byłyby już do wymiany jak sądzę.
Piotrze nie jestem elektronikiem ale czy pojemność 5200 mAH w tym przypadku ma jakieś znaczenie?
Ładowany jest Turnigy Accucel-6 Balancer.
autor: ookon
ndz maja 20, 2012 4:00 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 8551

Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?

Rzadko udzielam się na jakiś forach(raczej więcej czytam)a jak już człowiek napiszę coś z nadzieją na odpowiedz to dostaję ją właśnie w takiej postaci:)
Proscanie,co do tego pakietu Li-Po to sprzęt jest stabilny i przez 2 godziny dobrze działał(słuchawki),więcej nie chodziłem,ot taka informacja ode ...
autor: ookon
ndz maja 20, 2012 3:46 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 8551

Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?

I dlatego podziękowałem mu nie komentując tego co napisał.
Niewiedza czy złośliwość?
Gdyby nie Twój reflex Piotrze w odpisywaniu na posty wiadomo co by teraz było :D =D>
autor: ookon
czw maja 17, 2012 8:32 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 8551

Re: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?

Panie Piotrze jeszcze takie pytanie:czy pakiet LiPo 7,4 5200 mAH nada się tymczasowo do tego wykrywacza?
autor: ookon
czw maja 17, 2012 8:20 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 8551

Zasobnik Whites XL PRO. Gdzie plus, a gdzie minus?

hey,,chciałem sie zapytac czy mógłby ktoś sprawdzic na zasobniku do baterii gdzie jest plus a gdzie minus?jestem za granicą i własnie przesłali mi xl pro z polski ale zapomnieli dołączyc zasobnika z bateriami i zamierzam zrobic sobie tymczasowe zasilanie,chodzi mi o to ze po otwarciu drzwiczek na ...
autor: ookon
czw maja 10, 2012 2:43 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11437

Re: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem

Dzięki Proscanie za info.Sprzętu jeszcze nie mam,póki co czytam i czytam...
pozdrawiam
autor: ookon
czw maja 10, 2012 1:25 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11437

Re: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem

zaczynam rozumieć ale po przeczytaniu w słowniczku definicji''Non-motion - tryb statyczny'' nie wiem co myśleć o sytuacji kiedy w wykopanym dołku trzeba bedzie namierzyc cel a który jest na sciance ten dziury,i zeby go namierzyc najlepszy byłby tryb statyczny gdyż jak wiadomo ruchliwośc cewki w ...
autor: ookon
czw maja 10, 2012 11:07 am
Forum: Teoria dla opornych
Temat: róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11437

róznice miedzy trybem mieszanym a pseudostatykiem

witam,mam pytanie jak w temacie,czy ktoś mógłby wyjaśnić jakie różnice miedzy tymi trybami i czym to się objawia w praktyce?np mxt pro
pozdrawiam
autor: ookon
ndz lut 14, 2010 5:58 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: VISION wylądował :)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 21488

Re: VISION wylądował :)

autor: ookon
śr gru 30, 2009 2:40 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: pro xl
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5258

Re: pro xl

a więc szukam nowej sondy:(gdyby Pan miał taką to proszę o kontakt.pozdrawiam
autor: ookon
śr gru 30, 2009 2:35 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: pro xl
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5258

Re: pro xl

czyli zostaje kupno nowej sondy?
autor: ookon
śr gru 30, 2009 12:58 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: pro xl
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5258

Re: pro xl

zasilanie 100% sprawne,nawet kupiłem nowe aku ale dalej to samo:(
nr-y wysłałem na maila
autor: ookon
śr gru 30, 2009 10:30 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: pro xl
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5258

pro xl

witam.
Panie Proscanie.
mam problem z moim pro xl:mianowicie po jakimś czasie chodzenia z nim po lesie 1-2godzin zaczyna ''szaleć'',wskazówka lata od zera do 100 jak oszalała,strasznie robi się niestabilny,czasami pomaga on-off ale nie zawsze,ponowne strojenie tez nic nie pomaga.ostatnio po ...
autor: ookon
pn lip 28, 2008 7:04 pm
Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
Temat: do proscana
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7961

do proscana

witam, znalazłem taki wynalazek:

http://www.nautica.com.pl/nautica-old/r ... krmet.html

miał Pan moze z tym czyms do czynienia?proszę o opinię