Znaleziono 14 wyników

autor: piotr067
czw maja 03, 2012 4:49 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9592

Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia

co jeszcze zauważyłem, to że np.na podmokłym terenie sygnał strojenia jest dużo głośniejszy, ale trudniej wyregulować i chyba trzeba wtedy obniżyć czułość bo inaczej nie można wyłapać tego magicznego przejścia z niskich na wysokie tony.Jakby słychać wciąż ten sam sygnał przy pompowaniu bez przejścia ...
autor: piotr067
czw maja 03, 2012 4:43 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9592

Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia

pastuszek, dzieki że sprawdziłeś i napisałeś spostrzeżenia.To jednak mnie uspokoiło.Co do strojenia w auto to jak napisałem, mam x-t 505 a nie 70 czy 705.Sprzęt bardzo zbliżony ale jednak mam tylko ręczne strojenie
autor: piotr067
wt kwie 10, 2012 10:18 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9592

Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia

Mimo wszystko dziękuje za odpowiedź, bo świadczy o profesjonaliźmie i poważnym podejściu do forum i jego użytkowników.Pozdrawiam Piotr
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 9:44 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Serwis a marka wykrywacza?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 8341

Re: Serwis a marka wykrywacza?

a co Pan powie o nastawach za pomocą przycisków (tych pod folją)powinny się psuć najrzadziej ale jednak.Nie są drogie ale potrafią psysporzyć problemów.Zwłaszcza mniej kumającym o zwykłym lutowaniu???
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 9:16 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Kabel, kable w wykrywaczach
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 32058

Re: Kable w wykrywaczach

byście widzieli jaki przewód do Alla zrobił SWaldek to by wam oczy powypadały.Tesoro by się nie powstydziło
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 8:51 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: cewka
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4274

Re: cewka

ale ludzie problemy mają :lol: ja każdą naklejkę na cewce zakleił bym bezbarwną folją samopszylepną i po problemie.Są takie w sprzedaży wodoodporne jak kto kce :D
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 8:46 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: katarynka ace 250
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6749

Re: katarynka ace 250

jaki sygnał wiodący w kanarku?,,,tera to i ja łupi jestem :D
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 8:40 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: ACE 250 - wymiana kabla.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4818

Re: ACE 250 - wymiana kabla.

aaa,,,sorki za byki :oops:
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 8:38 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: ACE 250 - wymiana kabla.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4818

Re: ACE 250 - wymiana kabla.

mniej zachodu a i pewnie wydatek nie wiele większy od naprawy kabla to cewka nowa,,,chyba że wystarczy sztukówka w co wątpie.Możliwa jesli dalej od sądy a zazwyczaj przy niej samej .Proscan oczywiście ma możliwości nawet wtedy , jeżeli trza pruć cewke co mogą robić nieliczni
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 8:33 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: CZ-3D problem
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4954

nima sprzętu doskonałego na ołów

kulki szrapnelowe to nie lada problem w wielu wykrywkach i jest to szmel straszny ,który potrafi popsuć nerwy każdemu,,,wiem bo u mnie tego mnogo i wskazania przeróżne na różnym sprzęcie
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 8:25 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Tuning X-Terra 70
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3871

Re: Tuning X-Terra 70

swoją drogą też sie zaopatrywałem w conrad i sporo kupowałem części do budowy All 1(o ile dobrze pamiętam) w każdym razie było ok
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 8:21 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Odpryski na sondzie
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 10278

Re: uszkodzona cewka ace 250.

a tak wogóle to jak trza cewkę od kanara potraktowac żeby sie tyle wyłamało? :shock:
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 8:18 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Odpryski na sondzie
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 10278

Re: uszkodzona cewka ace 250.

jak tak czytam niektore posty to mi żal ludzi,,,cewka dziala i nie mozna zalać żywicą, nawet tą od elektryka 10:1? ,,,albo poprostu klej epox 2-skladnik, osłonka i po bólu :shock:
autor: piotr067
ndz kwie 08, 2012 7:46 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9592

x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia

Witam.Pytanie dotyczy x-terry 505.Czy to normalne że mimo ustawienia głośności na full (bez słuchawek) dźwięk przy strojeniu do gruntu jest cichutki, tak wysoki jak i niski.Trzeba się dobrze wsłuchiwać żeby ustawić ten środek pomiędzy niskim a wysokim.Jak jest u Was bo w terenie przy dużym szumie np ...