Znaleziono 14 wyników
- czw maja 03, 2012 4:49 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 9592
Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
co jeszcze zauważyłem, to że np.na podmokłym terenie sygnał strojenia jest dużo głośniejszy, ale trudniej wyregulować i chyba trzeba wtedy obniżyć czułość bo inaczej nie można wyłapać tego magicznego przejścia z niskich na wysokie tony.Jakby słychać wciąż ten sam sygnał przy pompowaniu bez przejścia ...
- czw maja 03, 2012 4:43 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 9592
Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
pastuszek, dzieki że sprawdziłeś i napisałeś spostrzeżenia.To jednak mnie uspokoiło.Co do strojenia w auto to jak napisałem, mam x-t 505 a nie 70 czy 705.Sprzęt bardzo zbliżony ale jednak mam tylko ręczne strojenie
- wt kwie 10, 2012 10:18 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 9592
Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Mimo wszystko dziękuje za odpowiedź, bo świadczy o profesjonaliźmie i poważnym podejściu do forum i jego użytkowników.Pozdrawiam Piotr
- ndz kwie 08, 2012 9:44 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Serwis a marka wykrywacza?
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 8341
Re: Serwis a marka wykrywacza?
a co Pan powie o nastawach za pomocą przycisków (tych pod folją)powinny się psuć najrzadziej ale jednak.Nie są drogie ale potrafią psysporzyć problemów.Zwłaszcza mniej kumającym o zwykłym lutowaniu???
- ndz kwie 08, 2012 9:16 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Kabel, kable w wykrywaczach
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 32058
Re: Kable w wykrywaczach
byście widzieli jaki przewód do Alla zrobił SWaldek to by wam oczy powypadały.Tesoro by się nie powstydziło
- ndz kwie 08, 2012 8:51 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: cewka
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4274
Re: cewka
ale ludzie problemy mają
ja każdą naklejkę na cewce zakleił bym bezbarwną folją samopszylepną i po problemie.Są takie w sprzedaży wodoodporne jak kto kce 
- ndz kwie 08, 2012 8:46 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: katarynka ace 250
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 6749
Re: katarynka ace 250
jaki sygnał wiodący w kanarku?,,,tera to i ja łupi jestem 
- ndz kwie 08, 2012 8:40 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: ACE 250 - wymiana kabla.
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4818
Re: ACE 250 - wymiana kabla.
aaa,,,sorki za byki 
- ndz kwie 08, 2012 8:38 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: ACE 250 - wymiana kabla.
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4818
Re: ACE 250 - wymiana kabla.
mniej zachodu a i pewnie wydatek nie wiele większy od naprawy kabla to cewka nowa,,,chyba że wystarczy sztukówka w co wątpie.Możliwa jesli dalej od sądy a zazwyczaj przy niej samej .Proscan oczywiście ma możliwości nawet wtedy , jeżeli trza pruć cewke co mogą robić nieliczni
- ndz kwie 08, 2012 8:33 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: CZ-3D problem
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4954
nima sprzętu doskonałego na ołów
kulki szrapnelowe to nie lada problem w wielu wykrywkach i jest to szmel straszny ,który potrafi popsuć nerwy każdemu,,,wiem bo u mnie tego mnogo i wskazania przeróżne na różnym sprzęcie
- ndz kwie 08, 2012 8:25 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Tuning X-Terra 70
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3871
Re: Tuning X-Terra 70
swoją drogą też sie zaopatrywałem w conrad i sporo kupowałem części do budowy All 1(o ile dobrze pamiętam) w każdym razie było ok
- ndz kwie 08, 2012 8:21 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Odpryski na sondzie
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 10278
Re: uszkodzona cewka ace 250.
a tak wogóle to jak trza cewkę od kanara potraktowac żeby sie tyle wyłamało? 
- ndz kwie 08, 2012 8:18 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Odpryski na sondzie
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 10278
Re: uszkodzona cewka ace 250.
jak tak czytam niektore posty to mi żal ludzi,,,cewka dziala i nie mozna zalać żywicą, nawet tą od elektryka 10:1? ,,,albo poprostu klej epox 2-skladnik, osłonka i po bólu 
- ndz kwie 08, 2012 7:46 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 9592
x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Witam.Pytanie dotyczy x-terry 505.Czy to normalne że mimo ustawienia głośności na full (bez słuchawek) dźwięk przy strojeniu do gruntu jest cichutki, tak wysoki jak i niski.Trzeba się dobrze wsłuchiwać żeby ustawić ten środek pomiędzy niskim a wysokim.Jak jest u Was bo w terenie przy dużym szumie np ...